VLC - Trans - en to pam translation catalogue (14 entries)

en: This program comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
    You may redistribute it under the terms of the GNU General Public License;
    see the file named COPYING for details.
    Written by the VideoLAN team; see the AUTHORS file.
pam: Ing programang ini alang makapalub a warranty, king extent a papayagan na ning batas.
    Maliari meng i-redistribute keng lalam na ning terminu na ning GNU General Public License;
    lawan me ing file COPYING para kareng detalye.
    Sinulat de reng VideoLAN team; lawan me ing file dareng SINULAT.

en: Select "Advanced Options" to see all options.
pam: Pilinan ing "Advanced a Pipamilian" ban akit reng eganaganang pipamilian.

en: Settings for VLC's interfaces
pam: Settings para keng VLC's interfaces

en: Main interfaces settings
pam: Pun ning interfaces settings

en: Main interfaces
pam: Pun ning interfaces

en: Settings for the main interface
pam: Settings para keng pun interface

en: Settings for VLC's control interfaces
pam: Settings para keng VLC's control interfaces

en: Audio settings
pam: Settings ning Audio

en: General audio settings
pam: Heneral a settings ning audio

en: Filters
pam: Reng Panialak

en: Audio filters are used to process the audio stream.
pam: Ing panialak audio gagamitan ya ban i-prosesu ing audio stream.

en: General settings for audio output modules.
pam: Heneral a settings para keng audio output modules.

en: Miscellaneous audio settings and modules.
pam: Miscellaneous audio settings at modules.

note: xgettext: Translate "C" to the language code: "fr", "en_GB", "nl", "ru"...
en: C
pam: pam
