VLC - Trans - en to nqo translation catalogue (23 entries)

en: Video
nqo: ߦߋߕߊ

en: Video settings
nqo: ߦߋߕߊ ߞߐߕߐ߯ߘߐߛߙߋ

en: General video settings
nqo: ߦߋߕߊ ߝߘߏ߬ߓߊ߬ ߞߐߕߐ߯ߘߐߛߙߋ ߟߎ߬

en: Subtitles / OSD
nqo: ߛߟߊߟߊߣߍ߲

en: Access modules
nqo: ߡߞߊ߬ߝߏ߬ߕߊ ߟߎ߬ ߡߊߛߐ߬ߘߐ߲߬

en: Open &Folder...
nqo: ߞߐߕߐ߮ ߘߊߦߟߍ߬

en: Select one or more files to open
nqo: ߞߐߕߐ߯ߘߐ ߞߋߟߋ߲߫ ߥߟߊ߫ ߥߙߍ ߘߊߦߟߍߕߊ ߟߎ߬ ߓߊߕߐߡߐ߲߫

en: Select Directory
nqo: ߞߐߕߐ߮ ߓߊߕߐߡߐ߲߫

en: Select Folder
nqo: ߞߐߕߐ߮ ߓߊߕߐߡߐ߲߫

en: Media &Information
nqo: ߞߎ߲߬ߠߊ߬ߝߎߟߋ߲ ߣߌ߫ ߞߌߓߊ߬ߙߏ

en: &Messages
nqo: ߞߋߛߓߍ ߟߎ߬

en: &About
nqo: &ߞߊ߲߬

en: Play
nqo: ߊ߬ ߟߊߞߊ߬ߛߌ߬

en: Remove Selected
nqo: ߓߊߕߐߡߐ߲ߣߍ߲ ߖߐ߬ߛߌ߬

en: Information...
nqo: ߞߌ߬ߓߊ߬ߙߏ...

en: Create Folder...
nqo: ߞߐߕߐ߮ ߛߌ߲ߘߌ߫

en: Save...
nqo: ߊ߬ ߟߊߞߎ߲߬ߘߎ߬

en: Repeat All
nqo: ߊ߬ ߓߍ߯ ߡߊߛߊ߬ߦߌ߬

en: Repeat One
nqo: ߞߋߟߋ߲߫ ߡߊߛߊ߬ߦߌ߬

en: Random
nqo: ߓߊ߬ߛߊ߲߬ߠߌ

note: xgettext: Translate "C" to the language code: "fr", "en_GB", "nl", "ru"...
en: C
nqo: nqo

en: Delete
nqo: ߊ߬ ߖߐ߬ߛߌ߬

en: Network
nqo: ߞߙߏ߬ߝߏ
