VLC - Trans - en to ky translation catalogue (660 entries)

en: VLC preferences
ky: VLC ырастоолору

en: Interface
ky: Интерфейс

en: Main interfaces
ky: Негизги интерфейстер

en: Audio
ky: Аудио

en: Audio settings
ky: Аудио ырастоолору

en: General audio settings
ky: Негизги аудио ырастоолору

en: Filters
ky: Фильтрлер

en: Visualizations
ky: Визуалдаштыруу

en: Audio visualizations
ky: Аудио визуалдаштыруусу

en: Output modules
ky: Чыгыш модулдары

en: Video
ky: Видео

en: Video settings
ky: Видео ырастоолору

en: Video codecs
ky: Видео-кодектер

en: Audio codecs
ky: Аудио-кодектер

en: Playlist
ky: Плейлист

en: Advanced
ky: Кошумча

en: Select Directory
ky: Каталогду тандаңыз

en: Select Folder
ky: Папканы тандаңыз

en: &Codec Information
ky: &Кодек маалыматы

en: &Messages
ky: &Билдирүүлөр

en: &About
ky: Программа &жөнүндө

en: Play
ky: Ойнотуу

en: Information...
ky: Маалымат...

en: Save...
ky: Сактоо...

en: Add File...
ky: Файлды кошуу...

en: Add Directory...
ky: Каталогду кошуу...

en: Add Folder...
ky: Папканы кошуу...

en: Search
ky: Издөө

en: Disable
ky: өчүрүү

en: Spectrometer
ky: Спектрометр

en: Scope
ky: Сфера

en: Spectrum
ky: Спектр

en: Audio filters
ky: Аудио-фильтрлер

en: Stereo
ky: стерео

en: Left
ky: сол

en: Right
ky: оң

en: Note:
ky: Эскертүү:

en: decoder
ky: декодер

en: Track
ky: Жолчо

en: Program
ky: Программа

en: Yes
ky: Ооба

en: Codec
ky: Кодек

en: Language
ky: Тил

en: Description
ky: Баяндама

en: Type
ky: Түрү

en: Channels
ky: Каналдар

en: %u Hz
ky: %u Гц

en: Bitrate
ky: Битрейт

en: %u kb/s
ky: %u кб/сек

en: %.2f dB
ky: %.2f дБ

en: Frame rate
ky: Кадр жыштыгы

en: Undefined
ky: Аныкталбаган

en: Subtitle
ky: Субтитрлер

en: Title
ky: Аты

en: Artist
ky: Аткаруучу

en: Genre
ky: Жанр

en: Copyright
ky: Автордук укук

en: Album
ky: Альбом

en: Rating
ky: Рейтинг

en: Date
ky: Дата

en: Setting
ky: Ырастоолор

en: Director
ky: Режиссер

en: Programs
ky: Программалар

en: Video Track
ky: Видео-жолчо

en: Audio Track
ky: Аудио-жолчо

en: Next title
ky: Кийинки аталыш

en: Previous title
ky: Мурунку аталыш

en: Add Interface
ky: Интерфейсти кошуу

en: Console
ky: Консоль

en: Web
ky: Веб-интерфейс

note: xgettext: Translate "C" to the language code: "fr", "en_GB", "nl", "ru"...
en: C
ky: ky

en: Zoom
ky: Чоңойтуу

en: 1:4 Quarter
ky: 1:4 Чейрек

en: 1:2 Half
ky: 1:2 Жарты

en: 1:1 Original
ky: 1:1 Асыл нуска

en: 2:1 Double
ky: 2:1 Кош

en: Color messages
ky: Түстүү билдирүүлөр

en: Game
ky: Оюн

en: None
ky: жок

en: Audio language
ky: Аудио тили

en: Subtitle language
ky: Субтитр тили

en: Start time
ky: Башталыш убакыты

en: Stop time
ky: Токтоо убакыты

en: Fullscreen
ky: Толук экран

en: Play/Pause
ky: Ойнотуу/Пауза

en: Pause only
ky: Пауза гана

en: Play only
ky: Ойнотуу гана

en: Faster
ky: Тезирээк

en: Slower
ky: Жайыраак

en: Normal rate
ky: Кадимкидей ылдамдык

en: Next
ky: Кийинки

en: Previous
ky: Мурунку

en: Stop
ky: Токтотуу

en: Next frame
ky: Кийинки кадр

en: Quit
ky: Чыгуу

en: Activate
ky: Активдештирүү

en: Volume up
ky: Катуураак

en: Volume down
ky: Акырыныраак

en: Mute
ky: Үнүн өчүрүү

en: Record
ky: Жазуу

en: Snapshot
ky: Сүрөт

en: Subtitles
ky: Субтитрлер

en: Input
ky: Кириш

en: Special modules
ky: Атайы модулдар

en: Plugins
ky: Плагиндер

en: Performance options
ky: Өндүргүчтүк ырастоолору

en: Hot keys
ky: Ысык клавишалар

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: %.1f GiB
ky: %.1f ГиБ

en: %.1f MiB
ky: %.1f МиБ

en: %.1f KiB
ky: %.1f КиБ

en: Saving file failed
ky: Файлды сактоо оңунан чыккан жок

en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

en: Install
ky: Орнотуу

en: Media Library
ky: Медиатека

en: Afar
ky: Афар

en: Abkhazian
ky: Абхаз

en: Azerbaijani
ky: Азербайжан

en: Bashkir
ky: Башкир

en: Basque
ky: Баск

en: Belarusian
ky: Белорус

en: Bengali
ky: Бенгал

en: Bihari
ky: Бихари

en: Bislama
ky: Бислама

en: Breton
ky: Бретон

en: Bulgarian
ky: Болгар

en: Burmese
ky: Бирман

en: Catalan
ky: Каталон

en: Chamorro
ky: Чаморро

en: Chechen
ky: Чечен

en: Chinese
ky: Кытай

en: Chuvash
ky: Чуваш

en: Cornish
ky: Корн

en: Corsican
ky: Корсикан

en: Czech
ky: Чех

en: English
ky: Англис

en: Esperanto
ky: Эсперанто

en: Estonian
ky: Эстон

en: Faroese
ky: Фарер

en: Fijian
ky: Фиджи

en: Finnish
ky: Финн

en: French
ky: Француз

en: German
ky: Немис

en: Manx
ky: Манкс

en: Guarani
ky: Гуарани

en: Gujarati
ky: Гуджарати

en: Hebrew
ky: Иврит

en: Herero
ky: Гереро

en: Hindi
ky: Хинди

en: Italian
ky: Итальян

en: Javanese
ky: Яван

en: Japanese
ky: Жапон

en: Kannada
ky: Каннада

en: Kashmiri
ky: Кашмир

en: Kazakh
ky: Казак

en: Khmer
ky: Кхмер

en: Kirghiz
ky: Кыргыз

en: Komi
ky: Коми

en: Korean
ky: Корей

en: Kuanyama
ky: Киньяма

en: Kurdish
ky: Курд

en: Latin
ky: Латин

en: Maori
ky: Маори

en: Marathi
ky: Маратхи

en: Malay
ky: Малай

en: Mongolian
ky: Монгол

en: Nepali
ky: Непал

en: Panjabi
ky: Панджаби

en: Persian
ky: Парсы

en: Polish
ky: Поляк

en: Romanian
ky: Румын

en: Russian
ky: Орус

en: Sanskrit
ky: Санскрит

en: Tamil
ky: Тамиль

en: Tatar
ky: Татар

en: Telugu
ky: Телугу

en: Tajik
ky: Тажик

en: Tagalog
ky: Тагалог

en: Thai
ky: Таи

en: Tibetan
ky: Тибет

en: Tigrinya
ky: Тигринья

en: Tonga (Tonga Islands)
ky: Тонга (Тонга аралдары)

en: Tswana
ky: Тсвана

en: Tsonga
ky: Тсонга

en: Turkish
ky: Түрк

en: Turkmen
ky: Түркмөн

en: Twi
ky: Тви

en: Uighur
ky: Уйгур

en: Ukrainian
ky: Украин

en: Urdu
ky: Урду

en: Uzbek
ky: Өзбек

en: Vietnamese
ky: Вьетнам

en: Volapuk
ky: Волапюк

en: Welsh
ky: Уэльс

en: Wolof
ky: Волоф

en: Xhosa
ky: Коса

en: Yiddish
ky: Идиш

en: Yoruba
ky: Йоруба

en: Zhuang
ky: Чжуань

en: Zulu
ky: Зулус

en: Audio CD
ky: Аудио-CD

en: CDDB Server
ky: CDDB сервери

en: CDDB port
ky: CDDB порту

en: Cable
ky: Кабель

en: Antenna
ky: Антенна

en: TV
ky: ТВ

en: FM radio
ky: FM-радио

en: AM radio
ky: AM-радио

en: Video size
ky: Видео өлчөмү

en: DVB adapter
ky: DVB-адаптер

en: DVB device
ky: DVB-түзмөк

en: Network name
ky: Тармак аты

en: Frequency (Hz)
ky: Жыштык (Hz)

en: Transmission mode
ky: Берүү режими

en: 10 MHz
ky: 10 МГц

en: 8 MHz
ky: 8 МГц

en: 7 MHz
ky: 7 МГц

en: 6 MHz
ky: 6 МГц

en: 5 MHz
ky: 5 МГц

en: 1.712 MHz
ky: 1,712 МГц

en: 0.20
ky: 0,20

en: 0.25
ky: 0,25

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөзү

en: HTTP proxy
ky: HTTP-прокси

en: Group
ky: Топ

en: Category
ky: Категория

en: Unknown
ky: Белгисиз

en: Data
ky: Маалыматтар

en: Size
ky: Өлчөм

en: Auto connection
ky: Автотуташуу

en: Screen
ky: Экран

en: 8 bits
ky: 8 бит

en: 15 bits
ky: 15 бит

en: 16 bits
ky: 16 бит

en: 24 bits
ky: 24 бит

en: 32 bits
ky: 32 бит

en: 50 Hz
ky: 50 Гц

en: 60 Hz
ky: 60 Гц

en: All
ky: баары

en: 525 lines / 60 Hz
ky: 525 сап / 60 Гц

en: 625 lines / 50 Hz
ky: 625 сап / 50 Гц

en: Mono
ky: Моно

en: Mime
ky: MIME

en: Equalizer
ky: Эквалайзер

en: Club
ky: клуб

en: Live
ky: концерт

en: Pop
ky: поп

en: Reggae
ky: регги

en: Rock
ky: рок

en: Ska
ky: ска

en: Techno
ky: техно

en: Karaoke
ky: Караоке

en: Audio output device
ky: Үн чыгаруу түзмөктөрү

en: Audio output channels
ky: Үн чыгаруу каналдары

en: Output file
ky: Чыгыш файлы

en: Synthesis gain
ky: Синтезатор күчөтүүсү

en: Shadow
ky: Көлөкө

en: Outline
ky: контур

en: Black
ky: кара

en: Gray
ky: боз

en: Silver
ky: күмүш

en: White
ky: ак

en: Maroon
ky: кочкул кызыл

en: Red
ky: кызыл

en: Fuchsia
ky: кызгылт

en: Yellow
ky: сары

en: Olive
ky: саргыч жашыл

en: Green
ky: жашыл

en: Teal
ky: бирюза

en: Purple
ky: кара кочкул

en: Blue
ky: көк

en: Main Profile
ky: Негизги профиль

en: Mode
ky: Режим

en: Western European (IBM 00850)
ky: Батыш Европа (IBM 00850)

en: Esperanto (Latin-3)
ky: Эсперанто (Latin-3)

en: Nordic (Latin-6)
ky: Скандинав (Latin-6)

en: Cyrillic (Windows-1251)
ky: Кириллица (Windows-1251)

en: Russian (KOI8-R)
ky: Орус (KOI8-R)

en: Ukrainian (KOI8-U)
ky: Украин (KOI8-U)

en: Arabic (ISO 8859-6)
ky: Араб (ISO 8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
ky: Араб (Windows-1256)

en: Greek (ISO 8859-7)
ky: Грек (ISO 8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
ky: Грек (Windows-1253)

en: Hebrew (ISO 8859-8)
ky: Иврит (ISO 8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
ky: Иврит (Windows-1255)

en: Turkish (ISO 8859-9)
ky: Түрк (ISO 8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
ky: Түрк (Windows-1254)

en: Thai (TIS 620-2533/ISO 8859-11)
ky: Тай (TIS 620-2533/ISO 8859-11)

en: Thai (Windows-874)
ky: Тай (Windows-874)

en: Celtic (Latin-8)
ky: Кельт (Latin-8)

en: Japanese (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)
ky: Жапон (7-бит JIS/ISO-2022-JP-2)

en: Japanese Unix (EUC-JP)
ky: Жапон Unix (EUC-JP)

en: Japanese (Shift JIS)
ky: Жапон (Shift JIS)

en: Korean (EUC-KR/CP949)
ky: Корей (EUC-KR/CP949)

en: Korean (ISO-2022-KR)
ky: Корей (ISO-2022-KR)

en: Vietnamese (VISCII)
ky: Вьетнам (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
ky: Вьетнам (Windows-1258)

en: Image width
ky: Сүрөт туурасы

en: Image height
ky: Сүрөт бийиктиги

en: H.264 level
ky: H.264 деңгээли

en: H.264 profile
ky: H.264 профили

en: Quiet mode
ky: Тынч режим

en: Statistics
ky: Статистика

en: Normal
ky: кадимкидей

en: DBus
ky: D-Bus

en: Format name
ky: Формат аты

en: Producer
ky: Продюсер

en: Information
ky: Маалымат

en: Model
ky: Модель

en: MPEG-I/II/4 / A52 / DTS / MLP audio
ky: MPEG-I/II/4 / A52 / DTS / MLP үн

en: MPEG-4 video
ky: MPEG-4 видео

en: Author
ky: Автор

en: Save
ky: Сактоо

en: Time
ky: Убакыт

en: Video codec
ky: Видео кодеги

en: Audio codec
ky: Аудио кодеги

en: Resolution
ky: Чечим

en: Scale
ky: Масштаб

en: Address
ky: Дарек

en: Port
ky: Порт

en: Volume
ky: Катуулук

en: Mac OS X interface
ky: Mac OS X интерфейси

en: Preferences...
ky: Ырастоолор...

en: Services
ky: Кызматтар

en: Hide VLC
ky: VLC'ни жашыруу

en: Show All
ky: Баарын көрсөтүү

en: Quit VLC
ky: VLC'ден чыгуу

en: 1:File
ky: 1:Файл

en: Open File...
ky: Файлды ачуу...

en: Open Disc...
ky: Дискти ачуу...

en: Open Recent
ky: Жакындагыны ачуу

en: Close Window
ky: Терезени жабуу

en: Save Playlist...
ky: Плейлистти сактоо...

en: Cut
ky: Кесүү

en: Copy
ky: Көчүрүү

en: Paste
ky: Коюу

en: Select All
ky: Баарын белгилөө

en: Playback
ky: Ойнотуу

en: Outline Thickness
ky: Контур калыңдыгы

en: Transparent
ky: Тунук

en: Window
ky: Терезе

en: Player...
ky: Ойноткуч...

en: Main Window...
ky: Негизги терезе...

en: Audio Effects...
ky: Аудио-эффекттер...

en: Bookmarks...
ky: Чөп каттар...

en: Playlist...
ky: Плейлист...

en: Messages...
ky: Билдирүүлөр...

en: Help
ky: Жардам

en: Online Documentation...
ky: Онлайн-документация...

en: Online Forum...
ky: Онлайн-форум...

en: File Format:
ky: Файл форматы:

en: HTML playlist
ky: HTML плейлисти

en: Save Playlist
ky: Плейлистти сактоо

en: Subscribe
ky: Жазылуу

en: MY COMPUTER
ky: Менин компьютерим

en: DEVICES
ky: Түзмөктөр

en: LOCAL NETWORK
ky: Жердик тармак

en: INTERNET
ky: Интернет

en: Repeat
ky: Кайталоо

en: Open Source
ky: Булакты ачуу

en: Open
ky: Ачуу

en: Settings...
ky: Ырастоолор...

en: Disc
ky: Диск

en: Network
ky: Тармак

en: Choose a file
ky: Файлды тандаңыз

en: Choose...
ky: Тандоо...

en: IP Address
ky: IP-дарек

en: Protocol
ky: Протокол

en: FPS
ky: к/сек

en: Font size
ky: Арип өлчөмү

en: Font Properties
ky: Арип касиеттери

en: Subtitle File
ky: Субтитр файлы

en: Open File
ky: Файлды ачуу

en: %i tracks
ky: %i жолчо

en: Encapsulation Method
ky: Контейнер форматы

en: Bitrate (kb/s)
ky: Битрейт (кб/с)

en: Save File
ky: Файлды сактоо

en: Location
ky: Жайгашкан жери

en: Save Metadata
ky: Мета-маалыматтарын сактоо

en: General
ky: Жалпы

en: Codec Details
ky: Кодек маалыматы

en: Continue
ky: Улантуу

en: Interface Settings
ky: Интерфейс ырастоолору

en: Visualization
ky: Визуалдаштыруу

en: Change
ky: Өзгөртүү

en: Action
ky: Аракет

en: Caching
ky: Кэштөө

en: Codecs / Muxers
ky: Кодектер / мультиплексордор

en: Interface style
ky: Интерфейс стили

en: Font color
ky: Арип түсү

en: Outline color
ky: Контур түсү

en: Outline thickness
ky: Контур калыңдыгы

en: Display
ky: Көрсөтүү

en: Folder
ky: Папка

en: Format
ky: Формат

en: Prefix
ky: Префикс

en: Reset All
ky: Баарын түшүрүү

en: Preferences
ky: Ырастоолор

en: Choose
ky: Тандоо

en: Audio/Video
ky: Аудио/видео

en: Subtitles/Video
ky: Субтитрлер/видео

en: fps
ky: к/с

en: Video Effects
ky: Видео-эффекттер

en: Geometry
ky: Геометрия

en: Sigma
ky: Сигма

en: Radius
ky: Радиус

en: Variance
ky: Амплитуда

en: Columns
ky: Тилкелер

en: Wall
ky: Дубал

en: Logo
ky: Логотип

en: Transparency
ky: Тунуктук

en: Select a file
ky: Файлды тандоо

en: Select
ky: Тандоо

en:  Source   : %s
ky:  Булагы   : %s

en:  [ h for help ]
ky:  [ h жардам үчүн ]

en: Aspect Ratio
ky: Тараптар ара катышы

en: Image mask
ky: Сүрөт-маска

en: dB
ky: дБ

en: frames
ky: кадр

en: File names:
ky: Файл аттары:

en: Filter:
ky: Фильтр:

en: Channels:
ky: Каналдар:

en: Selected ports:
ky: Тандалган порттор:

note: xgettext: frames per second
en:  f/s
ky:  к/с

en: My Computer
ky: Компьютер

en: Devices
ky: Түзмөктөр

en: Local Network
ky: Жердик тармак

en: Internet
ky: Интернет

en: Create Directory
ky: Каталогду жаратуу

en: Create Folder
ky: Папканы жаратуу

en: Increase
ky: Чоңойтуу

en: Decrease
ky: Кичирейтүү

en: Select File
ky: Файлды тандоо

en: Key:
ky: Клавишасы:

en: Device:
ky: Түзмөгү:

en: Audio Files
ky: аудио-файлдар

en: Video Files
ky: видео-файлдар

en: Playlist Files
ky: плейлист файлдары

en: &Apply
ky: &Колдонуу

en: &Cancel
ky: &Жокко чыгаруу

en: Profile
ky: Профиль

en: Create
ky: Жаратуу

en: File/Directory
ky: Файл/каталог

en: File/Folder
ky: Файл/папка

en: Source
ky: Булак

en: Source:
ky: Булагы:

en: Type:
ky: Түрү:

en: Filename
ky: Файл аты

en: Save file...
ky: Файлды сактоо...

en: Path
ky: Жол

en: Delete all the bookmarks
ky: Бардык чөп каттарды өчүрүү

en: &Close
ky: &Жабуу

en: Bytes
ky: Байт

en: Settings
ky: Ырастоолор

en: Errors
ky: Каталар

en: Cl&ear
ky: &Тазалоо

en: &Save
ky: &Сактоо

en: &Go
ky: Ө&түү

en: About
ky: Программа жөнүндө

en: &Yes
ky: &Ооба

en: &No
ky: &Жок

en: &General
ky: &Жалпы

en: &Metadata
ky: &Мета-маалымат

en: S&tatistics
ky: С&татистика

en: Location:
ky: Жайгашкан жери:

en: Messages
ky: Билдирүүлөр

en: Application
ky: Тиркеме

en: Open Media
ky: Ачуу

en: &File
ky: &Файл

en: &Disc
ky: &Диск

en: &Network
ky: &Тармак

en: &Select
ky: &Тандоо

en: &Play
ky: &Ойнотуу

en: &Search:
ky: &Издөө:

en: Version
ky: Версия

en: Website
ky: Сайт

en: Files
ky: Файлдар

en: Back
ky: Артка

en: Toolbar Elements
ky: Аспап панелдеринин элементтери

en: Flat Button
ky: Жалпак кнопка

en: Big Button
ky: Чоң кнопка

en: Main Toolbar
ky: Негизги аспап панели

en: Toolbar position:
ky: Аспап панелинин жайгашкан жери:

en: Line 1:
ky: Сап 1:

en: Line 2:
ky: Сап 2:

en: Fullscreen Controller
ky: Толук экран режиминин панели

en: New profile
ky: Жаңы профиль

en: Delete the current profile
ky: Кезектеги профилди өчүрүү

en: Select profile:
ky: Профилди тандоо:

en: Cl&ose
ky: Ж&абуу

en: Profile Name
ky: Профиль аты

en: DVD menus
ky: DVD менюлары

en: Broadcast
ky: Трансляция

en: Repeat:
ky: Кайталоо:

en: I&mport
ky: И&мпорт

en: E&xport
ky: Э&кспорт

en: Broadcast:
ky: Трансляция:

en: Open Directory
ky: Каталогду ачуу

en: Open Folder
ky: Папканы ачуу

en: Open playlist...
ky: Плейлистти ачуу...

en: XSPF playlist
ky: XSPF плейлисти

en: M3U playlist
ky: M3U плейлисти

en: M3U8 playlist
ky: M3U8 плейлисти

en: Save playlist as...
ky: Плейлистке ат коюп сактоо...

en: Open subtitles...
ky: Субтитрлерди ачуу...

en: Media Files
ky: Медиа-файлдар

en: All Files
ky: бардык файлдар

en: &Media
ky: &Медиа

en: P&layback
ky: &Ойнотуу

en: &Audio
ky: &Аудио

en: &Video
ky: &Видео

en: Subti&tle
ky: Субти&трлер

en: V&iew
ky: &Көрүнүш

en: &Help
ky: &Жардам

en: Open &File...
ky: &Файлды ачуу...

en: Open &Disc...
ky: &Дискти ачуу...

en: &Quit
ky: &Чыгуу

en: &Effects and Filters
ky: &Эффекттер жана фильтрлер

en: &Preferences
ky: &Ырастоолор

en: &View
ky: &Көрүнүш

en: Play&list
ky: Плей&лист

en: Docked Playlist
ky: Кадалган плейлист

en: Mi&nimal Interface
ky: Ки&чи-интерфейс

en: &Fullscreen Interface
ky: &Толук экран интерфейси

en: &Advanced Controls
ky: &Кең. башкаруу элементтери

en: Status Bar
ky: Абал сабы

en: Audio &Device
ky: Аудио-&түзмөк

en: Audio &Track
ky: Аудио-&жолчо

en: &Visualizations
ky: &Визуалдаштыруу

en: &Fullscreen
ky: &Толук экран

en: &Zoom
ky: &Масштаб

en: &Program
ky: &Программа

en: &Stop
ky: &Токтотуу

en: Pre&vious
ky: Му&рунку

en: Ne&xt
ky: Кий&инки

en: &Playback
ky: &Ойнотуу

en: &Clear
ky: &Тазалоо

en: Qt interface
ky: Qt интерфейс

en: errors
ky: каталар

en: Blues
ky: Блюз

en: Country
ky: Кантри

en: Disco
ky: Диско

en: Funk
ky: Фанк

en: Grunge
ky: Гранж

en: Hip-Hop
ky: Хип-Хоп

en: Jazz
ky: Джаз

en: Metal
ky: Метал

en: New Age
ky: Нью Эйдж

en: Other
ky: Башка

en: Rap
ky: Рэп

en: Euro-Techno
ky: Евро-Техно

en: Trip-Hop
ky: Трип-Хоп

en: Vocal
ky: Вокал

en: Jazz+Funk
ky: Джаз+Фанк

en: Fusion
ky: Фьюжн

en: Trance
ky: Транс

en: Acid
ky: Эйсид

en: House
ky: Хаус

en: Soul
ky: Соул

en: Punk
ky: Панк

en: Gothic
ky: Готик

en: Darkwave
ky: Дарквейв

en: Eurodance
ky: Евродэнс

en: Dream
ky: Дрим

en: Comedy
ky: Комедия

en: Jungle
ky: Джангл

en: Rave
ky: Рэйв

en: Trailer
ky: Трейлер

en: Polka
ky: Полька

en: Retro
ky: Ретро

en: Freestyle
ky: Фристайл

en: Comment
ky: Комментарий

en: Packet Size
ky: Пакет өлчөмү

en: Video PID
ky: Видео PID

en: Audio PID
ky: Аудио PID

en: MPEG Video
ky: MPEG видеосу

en: My Videos
ky: Менин видеолорум

en: My Music
ky: Менин музыкам

en: Picture
ky: Сүрөттөр

en: My Pictures
ky: Менин сүрөттөрүм

en: Discs
ky: Дисктер

en: Podcasts
ky: Подкасттар

en: Session
ky: Сессия

en: Tool
ky: Аспап

en: User
ky: Колдонуучу

en: Unknown type
ky: Белгисиз түр

en: Applications
ky: Тиркемелер

en: Refresh time
ky: Жаңылоо убакыты

en: Don't show
ky: көрсөтпөө

en: Session category
ky: Сессия категориясы

en: RTSP VoD server
ky: RTSP VoD сервери

en: Audio encoder
ky: Аудио-кодер

en: Audio bitrate
ky: Аудио битрейти

en: Background color
ky: Фон түсү

en: Outline opacity
ky: Контур тунуктугу

en: Image format
ky: Сүрөт форматы

en: Wave
ky: Толкун

en: ASCII Art
ky: ASCII-графика

en: Video mode
ky: Видеорежим

en: Video memory
ky: Видео эси

en: X11 display
ky: X11 дисплейи

en: X window
ky: X-терезе

en: Active windows
ky: Активдүү терезелер

en: Panoramix
ky: Панорамикс

en: Title font
ky: Аталыш ариби

en: Font menu
ky: Меню ариби

en: Texture size
ky: Текстура өлчөмү

en: libprojectM effect
ky: libprojectM эффекти

en: Visualizer
ky: Визуализатор

en: Output
ky: Чыгыш

en: Multiplexer
ky: Мультиплексор

en: Video FPS
ky: Кадр жыштыгы

en: Error:
ky: Ката:

en: Background
ky: Фон

en: Time:
ky: Убагы:

en: Loop
ky: Цикл

en: &Save as...
ky: Ат &коюп сактоо...

en:  ms
ky:  мс

en: Select the file
ky: Файлды тандаңыз

en: Options
ky: Параметрлер

en: Audio and Subtitles
ky: Аудио жана субтитрлер

en: Add...
ky: Кошуу...

en:  fps
ky:  к/с

en:  kb/s
ky:  кб/сек

en: Output module:
ky: Чыгыш модулу:

en: Effects
ky: Эффекттер

en: Visualization:
ky: Визуалдаштыруу:

en: Password:
ky: Сырсөзү:

en: Username:
ky: Колдонуучу аты:

en: Codecs
ky: Кодектер

en: HTTP proxy URL
ky: HTTP-прокси

en: HTTP (default)
ky: HTTP (жарыяланбас)

en: Menus language:
ky: Меню тили:

en: Use custom skin
ky: Башка стиль

en: Add a shadow
ky: Көлөкөнү кошуу

en: Add a background
ky: Фонду кошуу

en: Display device
ky: Көрсөтүү түзмөгү

en: Edit settings
ky: Ырастоолорду оңдоо

en: Control
ky: Башкаруу

en: Status
ky: Статус

en: Prev
ky: Мурунку

en: Add Input
ky: Киришти кошуу

en: Edit Input
ky: Киришти оңдоо

en: Clear List
ky: Тизмени тазалоо

en: Check for VLC updates
ky: VLC жаңылоолоруна текшерүү

en: Launching an update request...
ky: Жаңылоо процессин жүргүзүү...

en: Colors
ky: Түстөр

en: Angle
ky: Бурч

en: Mask
ky: Маска

en: Mirror
ky: Күзгү

en: VLM configurator
ky: VLM конфигуратору

en: Name:
ky: Аты:

en: Input:
ky: Кириши:

en: Select Input
ky: Киришти тандоо

en: Output:
ky: Чыгыш:

en: Select Output
ky: Чыгышты тандоо

en: Time Control
ky: Убакытты башкаруу

en: Muxer:
ky: Мультиплексор:

en: Media Manager List
ky: Медиа-менеджер тизмеси
