Public
Authored by marketing webramz

حال کسب و کارتو با وب رمز خوب کن

اگر شما هم قصد دارید کسب و کار خود را وارد عرصه ی تجارت آنلاین کنید، اولین قدم طراحی وب سایت است .اما قبل از آن باید بدانید هدف شما از ورود به این حوزه چیست؟ کاربرانتان به دنبال چه میگردند ؟ و چه محتواهایی برای کاربران شما جذاب خواهد بود ؟ حال نوبت به انتخاب پلت فرم مناسب و مرتبط با هدف سایت شما است .آیا برای رسیدن به بهترین نتیجه نیاز به طراحی سایت اختصاصی دارید یا باید طراحی پرتال انجام دهید .بعد از مشخص شدن این مورد میتوانید با یک شرکت طراح سایت در این خصوص صحبت نمایید و نیازهای خود را اعلام کنید تا سایت مدنظرتان طراحی شود. شرکت وب رمز با نزدیک به دو دهه سابقه درخشان در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک ، بر اساس نیاز شما با بالاترین استاندارد اقدام به طراحی پرتال و طراحی وب سایت سئو بیس می کند.

چرا طراحی وب سایت**

از آنجایی که این روزها بیشتر افراد در بستر اینترنت به دنبال مطالب و محصولات مدنظرشان میگردند، جهت برقراری ارتباط مستمر و آسان با مشتریان و معرفی محصولات میتوانید از اینترنت استفاده نمایید. پس اولین قدم برای معرفی وفروش محصولات شما در اینترنت، تهیه یک وب سایت است؛ که این امر تائیر زیادی در جذب و اعتماد مشتریان تان و در نهایت سودآوری برای شما خواهد داشت. شرکت وب رمز با هدف ارتقای سطح خدمات رسانی به مشتریان ، علاوه بر به کارگیری حرفه و هنر طراحان سایت خلاق و حرفه ای، خدمات و پشتیبانی هاست و دامنه را برای مدت یکسال به صورت رایگان به کاربران خود ارائه مینماید که این امر باعث شده مشتریان با خیالی آسوده طراحی سایت خود را به این شرکت واگذار نمایند. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد طراحی وب سایت های وب رمز ، طراحی سایت واکنش گرا میباشد. بطوری که سایت های طراحی شده توسط وب رمز، در تلفن های همراه و تبلت ها به صورت صحیح ، منطبق با استانداردها و ریسپانسیو نمایش خواهند داشت و که باعث افزایش ترافیک وب سایت و بازدهی بیشتر میگردد.

-افزایش مشتری با از بین رفتن فاصله‌ها

یکی از مزایایی ساخت سایت از بین رفتن فاصله میان شما و مشتریانتان است. در نتیجه با داشتن سایت میتوانید به تعداد مشتریانتان اضافه کنید و این بدین معنی است که فروش شما محدود به منطقه ی جغرافیایی خاصی نخواهد بود و میتوانید با انجام تبلیغات هدفمند و اصول سئو به جذب مشتری از سراسر کشور اقدام کنید.

- ارائه خدمات و پشتیبانی به‌صورت شبانه‌روزی

همانطورکه میدانید فروشگاه ها بعد از پایان ساعت کاری امکان ارائه ی خدمات به مشتریان خود را ندارند اما شما میتوانید با داشتن سایت به صورت شبانه روز ی اقدام به ارائه ی خدمات و فروش محصولات تان نمایید و در دسترس کاربرانتان قرار بگیرید.

**** طراحی سایت پرتال******

پرتال به صفحه ی از وب گفته میشود که به صورت یک بانک اطلاعاتی کاربر محور عمل میکند و امکان دسترسی راحت به اطلاعات را برای کاربران فراهم میکند. از جمله ویژگی های پرتال میتوان به امکان سفارشی سازی و دسته بندی داده ها ، امکان جستجو و دسترسی آسان به اطلاعات اشاره کرد.

مزایای پورتال سازمانی چیست و برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

پرتال سازمانی با جمع آوری و آرشیو کردن اطلاعات در سهولت استفاده، کاربران را یاری میکند؛ از طرف دیگر پرتال سازمانی با در دسترس قرار دادن اطلاعات، امنیت حفاظت و نگهداری از اطلاعات را بیشتر کرده و منجر به کاهش تعداد مراجعین حضوری شده و در وقت و هزینه ی کاربران نیز صرفه جویی میکند. از طرف دیگر باتوجه به فعالیت کاربران در پرتال امکان تعریف سطوح دسترسی مختلفی برای مدیریت دسترسی ها امکان پذیر است. تمام شرکت های بزرگ و کوچک برای تبادل اطلاعات و برقراری ارتباطات درون سازمانی و برای یکپارچه سازی داده ها و به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مدیران، پرسنل و مشتریان و... نیاز به استفاده از پرتال دارند. نیاز دارند. طراحی پورتال سازمانی از جمله خدماتی است که شرکت راهبران به صاحبان کسب و کار ارائه می دهد تا جریان ارتباط، تسهیل و مکانیزه شود با کمترین هزینه صورت گیرد. به طور خلاصه ویژگی هایی که پورتال سازمانی راهبران داراست،

آشنایی با سئو و دیجیتال مارکتینگ وب رمز :

هدف اصلی بخش دیجیتال مارکتینگ وب رمز رشد و ارتقای رنک سایت شما در نتایج جستجوی گوگل و دیده شدن توسط مخاطبانتان میباشد .که برای رسیدن به این هدف از خدمات سئو وب سایت ، تبلیغات در گوگل ادوردز و خدمات تولید محتوای اختصاصی و مفید استفاده میکند.

تولید محتوای وب رمز

بعد از طراحی سایت جذاب و کاربردی برای افزایش بازدید سایت و افزایش رتبه در موتور های جستجو نوبت به تولید محتوا است . محتوا میتواند به صورت متنی ، فیلم (ویدئو) ، تصویری (گرافیکی) و فایل های صوتی(پادکست) باشد. وبرمز با داشتن کارشناسان متبحر در زمینه ی تولید محتوا و گرافیست های حرفه ای شما را در تولید محتوای کاربر پسند که از جذابیت های بصری بالایی نیز برخوردار باشد همراهی میکند.

Edited
هاست 120 Bytes
Markdown is supported
0% or
You are about to add 0 people to the discussion. Proceed with caution.
Finish editing this message first!
Please register or to comment